strzalka 1 O firmie
podkreślenie
 
strzalka 1 Osiągniecia
podkreślenie
 
strzalka 1 Kup mieszkanie
podkreślenie
 
strzalka 1 Realizacje
podkreślenie
 
strzalka 1 Media o nas
podkreślenie
 
strzalka 1 Archiwum
podkreślenie
 
strzalka 1 Kontakt
podkreślenie
 
strzalka 1 Nowe certyfikaty
podkreślenie
 
   
  Login
  Hasło
 
homekontakt
 
 

Inwestycje planowane

Obiekty zrealizowane

Realizacje zagraniczne
 
34-700 RABKA ZDRÓJ ul. Jana Pawła II 57 B
tel. +48 18 26-77-834
 Szanowni Państwo

Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane Stanisław Wojdyła przedstawia ofertę dzierżawy i kupna lokali przeznaczonych pod działalność handlową i usługową w budowanym kompleksie handlowo – usługowym
z zapleczem mieszkaniowym „Słoneczna Skarpa” zlokalizowanym w centrum uzdrowiska Rabka Zdrój.

                                                      LOKALIZACJA

Uzdrowisko Rabka Zdrój leży na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych. Przecina je „Zakopianka”, od której w Rabce Zaborni odgałęzia się międzynarodowa droga do polsko – słowackiego przejścia granicznego w Chyżnem. Zaś z zachodu na wschód przebiega trasa łącząca Śląsk z Przemyślem i dalej z przejściem granicznym polsko – ukraińskim w Medyce.

Sezon uzdrowiskowo – turystyczny trwa tu przez cały rok – sezon letni to czas licznych imprez, koncertów, festiwali i spotkań z folklorem. Zima zaś to bogata oferta licznych wyciągów narciarskich, lodowiska i naturalnych torów saneczkowych.

Obecnie w Rabce Zdroju leczy się 20 000 samych dzieci oraz 10 000 dorosłych, jednak potencjał, jakim dysponuje uzdrowisko w tym zakresie jest znacznie większy. Dodatkowo Rabka Zdrój posiada bazę noclegową turystyczną na kilkanaście tysięcy miejsc.

Zobacz więcej

Wojdyła Business Park    |    Wojdyła Inwestycje    |    Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane    |    Wojdyła Inwestycje
 
Created by TELEPOLAND